Menu

Wesele villa caprice – Ewa i Jacek – Fotografia ślubna.

Sesja ślubna na Wrocławskim rynku, villa caprice - Ewa i Jacek. Dziś album ślubny Ewy i Jacka. Ślub odbył się w kościele w Leśnicy natomiast wesele villa caprice we Wrocławiu. Oprawa muzyczna DJ-Blue M – jeden z trzech najlepszych DJ we Wrocławiu. Widać to dokładnie na zdjęciach. Motywem przewodnim były małe misie i każdy z gości dostał misia z prezencie :) Ja oczywiście też. Sesje ślubną zrobiliśmy na Wrocławskim rynku w klimatycznych uliczkach miasta. Zapraszam na wesele Ewa i Jacek.

Polecam Wesele villa caprice

– Przyjęcia weselne – Dom weselny Villa Caprice oferuje Parom Młodym pełną gamę usług związanych z przygotowaniem dnia ślubu i całą ceremonią weselną.

Villa Caprice oferuje Parom Młodym pełną gamę usług związanych z przygotowaniem dnia ślubu i całą ceremonią weselną. Profesjonalna obsługa zaopiekuje się każdym elementem, zadba o wszystkie szczegóły oraz pomoże w podjęciu niektórych decyzji. Poczynając od aranżacji kwiatowych, dekoracji i muzyki, na wyśmienitej kuchni kończąc. Każda Para może liczyć na przyjęcie zgodne z ich życzeniami.

Wesele villa caprice – Ewa i Jacek – Fotografia ślubna.

Autor: Michał Słomiński

2 komentarze

Napisz komentarz...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *