Menu

Tani fotograf ślubny czy dobry fotograf na ślub ?

Tani Fotograf ślubny czy dobry fotograf? Jaki powinien być fotograf Jaki sens inwestowania w drogie dodatki ślubne skoro nie będzie możliwości uwiecznienia?

Jaki powinien być fotograf ślubny? Czy Tani Fotograf ślubny będzie dobry i czy spełni oczekiwania? Czy dobry nie będzie zbyt drogi?

Jaki powinien być fotograf ślubny? Czy tani fotograf będzie dobry i czy spełni oczekiwania? Czy dobry nie będzie zbyt drogi? Tani Fotograf ślubny czy dobry fotograf.

Planując wesele spora część osób ogranicza wydatki związane z organizacją ślubu i wesela do minimum. Przy czym dodatki ślubne takie jak suknia ślubna, tort czy auto do ślubu muszą być najdroższe i najładniejsze. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie.

Jeszcze nie tak dawno temu tort weselny kosztował więcej niż zdjęcia ślubne, co nie jest zrozumiałe zarówno dla mnie jak i za pewne dla większość z Państwa. Dziś niestety również tak się zdarza. Czasem nawet auto do ślubu (które ma przejechać z domu do Kościoła 3km) jest droższe od fotografa czy operatora wideo. Sami się zastanówcie czy to dobry pomysł i czy taka (tania i niedoceniona) usługa fotograficzna będzie spełniać Wasze oczekiwania ?

 

 

 

Jaki jest sens inwestowania w drogie dodatki ślubne skoro i tak nie będzie możliwości uwiecznienia ich w adekwatny sposób?

Warto zapamiętać, że tani fotograf to zwykle amator lu ktoś kto tylko dorabia do wypłaty robiąc „zdjęcia ślubne”. Taka osoba zrobi Pełny Pakiet ślubny już od 500 do 1500zł co jest oczywiście bardzo, bardzo tanio. Istnieją też „fotografowie podwykonawcy„, którzy robią „zdjęcia ślubne” za 500zł w firmie, która zatrudnia 10 „fotografów ślubnych” Niestety tego typu usługa nie ma prawa być dobrze wykonana i później pokazana w eleganckim albumie. Nie należy się także spodziać, że znajdziecie Państwo w „albumie” wszystkie najważniejsze i najciekawsze momenty. Trzeba pamiętać, że fotograf amator będzie działał bardzo nerwowo i chaotycznie i w większości sytuacji będzie porostu przeszkadzał. To samo się tyczny amatorów z dziedziny wideofilmowania wesela.

Tani fotograf ślubny = brak lub małe doświadczenie, tani (słabej jakości) sprzęt fotograficzny i najtańszy wydruk (lub co gorsza brak albumu i „zdjęcia” na USB) jaki tylko istnieje w ofercie tanich firm produkujących tanie albumy ślubne czy tanie „foto książki”. Wszystko to w połączeniu daje nam mierny efekt końcowy, za to wysokie niezadowolenie.

Niestety Ślub i wesele to takie wydarzenie, którego nie da się powtórzyć i które wydarzy się tylko raz w życiu.

 

 

Nie dajcie się skusić niską ceną a tym samym słabą jakością.

W tym momencie niestety pojawia się częste pytanie: „Panie Michale robi Pan tak piękne zdjęcia ślubne, a ja mam zdjęcia od mojego „taniego fotografa”. Czy jest Pan w stanie zrobić nam drugi tak ładny album z tych zdjęć od tego naszego taniego fotografa ?” Niestety nigdy się tego nie podejmę. Ponieważ raz czy dwa razy próbowałem i to, co zobaczyłem doprowadziło mnie nie mal do łez.  Dramatyczne nieprzemyślane ujęcie kompletnie pozbawione uczuć i podstaw fotografii. Kompletny brak doświadczenia i chaos i zupełny brak znajomości światła i jego ogromnej mocy.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję, proszę zastanówcie się dziesięć razy i wybierzcie dobrego fotografa ślubnego. Potem będzie już za późno.

 

 
 


 

Fotograf Wrocław opinie :
Ocena :
5 based on 3 votes
Czego dotyczy :
Tani Fotograf ślubny czy dobry fotograf na ślub ?

Tani fotograf ślubny czy dobry fotograf na ślub ?

Autor: Michał Słomiński

Napisz komentarz...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *