Oferta na sesje zdjęciowe

Oferta ślubna


Fotografia ślubna Wrocław. Profesjonalny fotograf ślubny. Wyjątkowe zdjęcia i albumy ślubne.

Takie dni jak Ten chce się celebrować z najbliższymi. Zaproś ich do wspólnego świętowania, a mi pozwól uwiecznić Wasze szczęście na matrycy mojego aparatu. Gwarantuję, że po latach wydarzenie to będzie nadal żywe dzięki ekspresji, jaką staram się uchwycić każdorazowo i dzięki dobrej energii, którą wkładam w pracę nad fotografiami. Staram się być jednocześnie widoczny, a jednak niezauważalny, by jak najlepiej oddać prawdziwy obraz rzeczywistości. Jak powiedziała kiedyś pisarka Angela Carter, „fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”.

Sesja na portale randkowe

Zdjęcia na portal randkowy Wrocław Tinder

Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Niewątpliwie sprawdza się to na portalach randkowych, gdzie na przyciągnięcie uwagi masz nie więcej niż sekundę, zanim Twój profil zostanie przesunięty w lewo lub w prawo – tak donoszą wyniki badań – nie kłamię. Wyróżnij się profesjonalnym podejściem, nie tylko do pracy, ale także do nawiązywania relacji. Chociaż prawie każdy potrafi zrobić sobie jakieś tam selfie, to jednak nie umywa się to do atrakcyjnego zdjęcia wizerunkowego. Pokaż swój charakter przed moim obiektywem i przyciągnij wzrok pożądanych osób. Jestem pewien, że Twoje match’e wystrzelą w górę. Później wszystko będzie zależeć od rozmowy.

Sesja ciążowa


wszystko co warto wiedziec o seji ciazowej 014

Zastanawiasz się nad zrobieniem prezentu żonie, siostrze lub przyjaciółce, która spodziewa się maluszka? A może jesteś przyszłą mamą i postanowiłaś sama sprezentować sobie niezwykłą pamiątkę z jedynego w swoim rodzaju okresu w życiu? Zdaję sobie sprawę z tego, jak ważny jest to czas, dlatego dołożę wszelkich starań, by była to niezapomniana sesja. Pozwól mi towarzyszyć Ci choć przez chwilę w radosnym oczekiwaniu i spraw sobie jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Może nie dla każdej przyszłej mamy jest to komfortowy czas, jednak z pewnością wart zapamiętania, a zdjęcia wykonane przeze mnie uwypuklą tylko jego najwspanialsze aspekty.

Sesja noworodkowa

Fotografia noworodkowa Wrocław - sesje niemowląt

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest dla każdego niezapomnianym przeżyciem. Wszystko obraca się do góry nogami, staje na głowie i chwilami nie do końca wiadomo co robić w danej sytuacji. Jest to czas niespodzianek, przemyśleń i wielkich zmian. Pamiętaj, że jest to też czas, który, gdy już minie, nigdy nie wróci. Jedynym sposobem na to, by pewne chwile zatrzymać w czasie, jest robienie zdjęć lub filmów. Zapraszam Cię, zapraszam Was, na sesję noworodkową, podczas której skupimy się na nowoprzybyłym. Podczas spotkania gwarantuję bezpieczeństwo i komfort – zarówno dziecka, jak i rodziny – oraz przyjazną atmosferę.

Sesja rodzinna

sesja rodzinna zdjecia rece

Wyczekany członek rodziny w końcu pojawił się na świecie? Z pewnością rozpiera Was duma, więc decydujecie się na sesję noworodkową. Ja proponuję coś jeszcze – sesję rodzinną. Mogą to być zdjęcia rodziców z nowonarodzonym dzieckiem, starszymi dziećmi, zdjęcia wielopokoleniowe lub skupione jedynie na dzieciach. Bez względu na konfigurację, postaram się o zapewnienie komfortowej atmosfery oraz ciepłych, przepełnionych miłością oraz wzajemnym zaufaniem zdjęć Was oraz Waszych najbliższych. Jeśli zastanawiacie się, co warto powiesić na ścianie w salonie – może być to delikatna podpowiedź.

Sesja portretowa

Zdjęcia portretowe Wrocław cennik

Sesja portretowa, jak sama nazwa wskazuje, skupia się nie na całości kadru, a na Tobie. Podczas tego typu sesji pokazujesz swój charakter, oczekiwania wobec życia i dajesz się bliżej poznać. Sesja portretowa może mieć zarówno charakter biznesowy, casualowy, jak i zupełnie zwariowany, choć… jeśli chodzi o to ostatnie, mam dla Ciebie jeszcze inną propozycję. Nie lubisz swoich zdjęć i wychodzisz z każdego studia z wyrazem przerażenia na twarzy, bo znowu masz wrażenie, że pokazano Cię jako zbiegłego więźnia? Naprawię to. Przy mnie możesz czuć się w pełni swobodnie i gwarantuję, że za jakiś czas do mnie wrócisz.

Sesja wizerunkowa

Artystyczna sesja portretowa z Krystyną Mazurówną we Wrocławiu.

Sesja wizerunkowa to bardzo specyficzny, a przy tym niezwykle rozległy, typ fotografii. Podczas niej nie tylko pokazujesz swoją osobowość, ale robisz to pod kątem, który jest w danej chwili najbardziej pożądany. Potrzebujesz sesji pokazującej Twoją pracę i kompetencje? A może chcesz wraz z przyjaciółmi uwiecznić Wasz sposób na wspólne spędzanie czasu? Powiedz mi czego potrzebujesz, a dołożę starań, by spełnić Twoje potrzeby. Sesja wizerunkowa to także doskonały pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku. Zabawnie, poważnie, profesjonalnie lub całkowicie nie – wybór należy do Ciebie. Pozwól mi po prostu stanąć za obiektywem.