Menu

Znam, Lubię, na ślub i wesele polecam – organizacja ślubu i wesela.

Pracownia Kosmetologii Estetycznej Le Mirage.

Makijaż Ślubny To jeden za najważniejszych punktów na liście przygotowań Panny Młodej. Powinien on być dobrze przemyślany, aby w tym najważniejszym dniu, Panna Młoda czuła się pięknie, naturalnie i wyglądała nieskazitelnie aż do białego rana. Makijaże oferowane w Naszej Pracowni Le Mirage są wykonywane na profesjonalnych kosmetykach sprawdzonych i lubianych przez Nasze Klientki. Każdy makijaż rozpoczyna się nałożeniem specjalnej bazy wygładzającej i utrwalającej makijaż, tak samo przed nałożeniem cieni, nakładamy bazę wydłużającą ostrość koloru. Wszystko zostaje utrwalone specjalnymi pudrami oraz sprayem fixującym na zakończenie. Dzięki nim make up wytrzyma w deszczowy lub upalny dzień, a także całusy w policzek i łzy wzruszenia.Obrazy olejne, obrazy na zamówienie ze zdjęć – Anna Malec.

Strona prezentująca prace Anny Malec, obrazy olejne i akrylowe, inspirowane twórczością światowej sławy artystów. Obrazy olejne znajdujące się na stronie zostały namalowane ręcznie, na płótnie, farbami olejnymi. W większości są to reprodukcje, bądź inspiracje obrazów światowej sławy malarzy, głównie szkoły holenderskiej z takimi artystami jak: Jan Vermeer, Hans Memling, Pieter Bruegel, Hieronim Bosch i inni. Istnieje możliwość zamówienia, bądź zlecenie namalowania obrazu o dowolnej tematyce, także portretu ze zdjęcia.

 

 


Studio Imprezowe Pro-Jack.

Prowadzeniem uroczystości weselnych zajmujemy się już przeszło 19 lat. Doświadczenie nabyte w tym okresie nauczyło nas aby każdego klienta traktować poważnie i indywidualnie. Przed każdą imprezą weselną spotykamy się z przyszłą Młodą Parą celem ustalenia repertuaru, konkursów jak i również różnych innych sposobów na uatrakcyjnienie przedsięwzięcia. Repertuar muzyczny na tego rodzaju uroczystościach jest zróżnicowany, od szalonych lat ’60, dancingowe lata ’70, prywatkowe lata ’80 aż do najnowszych hitów z list przebojów nie zapominając i muzyce weselnej i biesiadnej odpowiednio poprowadzonej przez prezentera który spełnia też rolę wodzireja. Repertuar muzyczny, sposób prowadzenia i doświadczenie nabyte w tracie takich imprez rodzinnych zadowoli każdego, bez względu na wiek i upodobania muzyczne.


DJ BluEm.

Panie i Panowie Witam bardzo gorąco… tymi słowami zawsze rozpoczynam prowadzoną przez siebie imprezę. W sposób kulturalny a także wypełniony dużą dawką humoru ,dbam o to by biesiadnicy „nie grzali „zbyt długo krzeseł i często gościli na parkiecie ,zabawiani niezapomnianą muzyką z list przebojów. Zgodnie z Państwa życzeniem ustalam scenariusz jak i przebieg wesela.Jest on wypełniony atrakcjami, które przypadną do gustu tak młodszej jak i starszej części gości. Najważniejsze dla mnie jest zadbanie o to, by Wasza impreza była wyjątkowa i na długie lata zapadła w pamięć. Zgodnie z Państwa życzeniem ustalamy szczegóły: pierwszego tańca, podziękowań dla Rodziców oraz długości poszczególnych bloków muzycznych. Na życzenie gram także „biesiadę”, Disco Polo oraz integruję gości poprzez dobrane ze smakiem i wyczuciem: zabawy, konkursy oraz oczepiny.

 
 


Szkoła Pierwszego Tańca – Flashdance.

Najtrudniejszy pierwszy krok. Nie macie żadnego doświadczenia w tańcu? Bez obaw. Nauczymy Was wszystkiego od podstaw. Profesjonalni instruktorzy pokażą, jak stawiać pierwsze kroki na parkiecie i zobaczycie, że może to być przyjemne doświadczenie. Przekonacie się, że taniec to świetna zabawa. Ogień i woda.

Ona chciałaby zatańczyć do romantycznego, wolnego utworu, ale On zdecydowanie woli żywe, szalone rytmy. Czy można ich pogodzić? Tak, specjalnie dla Was ułożymy choreografię, która połączy dwa różne tańce w spójną i efektowną całość. Możecie liczyć na pomysłowość i fantazję naszych choreografów. Idealnie dopasowana muzyka.

Jeśli wybierzecie już piosenkę do Waszego Pierwszego Tańca, my zmiksujemy utwór tak, aby idealnie pasował do Waszego układu choreograficznego. Ta usługa jest GRATIS. Kiedy zacząć naukę?

Im wcześniej, tym lepiej. Idealnie byłoby rozpocząć naukę pierwszego tańca ok. 3 miesiące przed ślubem. Jest wtedy wystarczająco dużo czasu na około 10 lekcji z instruktorem (zajęcia raz w tygodniu) oraz ćwiczenia w domu. Oczywiście istnieje też możliwość odbycia kursu bardziej intensywnego w krótszym czasie – w ekstremalnych przypadkach może to być kilka dni. Ilość potrzebnych lekcji zależy od trudności układu, posiadanych wcześniej umiejętności oraz indywidualnego tempa nauki pary.


www.planowaniewesela.pl
Najlepszy w Polsce katalog fotografów ślubnych
Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele
Wrocław, fotograf wesele

Znam, Lubię, na ślub i wesele polecam – organizacja ślubu i wesela.

Autor: Michał Słomiński