Michał Słomiński – Artysta Profesjonalny fotograf Wrocław.

Styl pracy:

Na pierwszym miejscu stawiam kwestię oświetlenia. Głównie pracuję na naturalnym świetle słonecznym oraz w miejscach ocienionych, jednakże czasem używam plenerowego oświetlenia studyjnego, którego używam bardzo świadomie.
Na drugim miejscu dopiero jest tło. Często miejskie, ponieważ uwielbiam duże znane miasta w Polsce i za granicą. Mniej typowe zielone plenery: parki , łąki czy pola uprawne.
Na trzecim miejscu jest koncept – czyli jak będzie wyglądało ostatecznie zdjęcie. W tym momencie przechodzę do ustawienia Młodej Pary w odpowiednim miejscu. Tło gra bardzo ważną rolę w na moich zdjęciach.
Na czwartym miejscu ustawiam ekspozycję.
Na piątym i ostatnim miejscu wyciągam z Młodej Pary emocje. A to jak to robię jest oczywiście tajemnicą zawodową. Warto się przekonać na sobie. Moje zdjęcia, choć w pewnym sensie są ustawione, wyglądają bardzo naturalnie. Widać na nich wszystkie emocje, takie jaki: radość, miłość, szczęście. No i oczywiście miejsca, które są absolutnie wyjątkowe.
Mówią, że to wszystko w połączaniu czyni mnie jednym z najbardziej wszechstronnych fotografów ślubnych w Polsce ale to nie prawda. Czy prawda?


 

Wyróżnienia:

 

 

1. Najlepsze zdjęcia ślubne na Dolnym Śląsku 2013/14r. „Wrocław Nasze Miasto”

2. Najlepszy fotograf ślubny roku 2014/15r. „Gazeta Wrocławska”

3. Dyplom „Wesele Marzeń – Najlepszy Fotograf Ślubny

4. Wyróżnienie – Międzynarodowy Fotograf Ślubny 2015/16 – World Traveller Award 2015/16.

5. Top 10 – Najlepszy fotograf Dolny Śląsk 2016/17 wg. ZankYouPl – Najlepsze zdjęcia ślubne – Top 10 na ZankYouPl

6. Najlepszy fotograf ślubny Dolny Śląsk 2018 wg. ZankYouPl – Najlepszy Fotograf ślubny w 2018 – Zankyou International Wedding Awards !!!