Menu

Michał Słomiński – Artysta Profesjonalny fotograf Wrocław.

 

 

Cześć! Mam na imię Michał. Bardzo się cieszę, że do mnie trafiliście.

Jeśli podobnie jak ja nie lubicie pozować a naturalność na zdjęciach jest dla Was priorytetem, to znaczy, że nadajemy na tych samych falach!
Robiąc zdjęcia w dniu ślubu stawiam na emocje, a nie na „efekty specjalne” chyba, że jest to Sesja plenerowa. Owa sesja, to nieco inna bajka. Łączę emocje z unikalnymi kadrami i autorskimi efektami, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Gwarantuje, że za kilkanaście lat będziecie z taką samą przyjemnością wracać do albumów ślubnych oraz pokazywać je rodzinie i najbliższym. Plenery ze mną, to świetna zabawa i miłe lecz męczące chwile. Podczas sesji zobaczycie się, że ani aparat ani fotograf nie gryzie i nie jest gorzej niż u dentysty.

PS. Spokojnie, sam przez to przechodziłem i wiem, że nie jest łatwo ani lekko być po drugiej stronie obiektywu. ALE Będzie dobrze! Gwarantuje!

 

 

 

Profesjonalny Fotograf Wrocław opinie - Michał Słomiński - Fotografia ślubna.

Profesjonalny Fotograf Wrocław – M.Słomiński

z wykształcenia grafik komputerowy. Robi w życiu to, co sprawia mu ogromną radość i przyjemność. Sam nie pamięta, od kiedy pasjonuje się fotografią, ale za to pamięta swój pierwszy, profesjonalny aparat: Zeiss Ikon Super Ikonta. Sentyment do starych aparatów zaowocował pokaźną, domową kolekcją, w której skład wchodzi sprzęt fotograficzny z Europy, jak i z całego świata. Obecnie pracuje na dwóch aparatach marki Canon najwyższej serii (najlepsza jakość obrazu) z pełnym kompletem obiektywów, niezbędnym mobilnym oświetleniem studyjnym oraz plenerowym.

Swoją karierę z fotografią zaczął wcześnie. Najpierw, jako amator (fotograf rodzinny), później zaś, jako fotograf uliczny, fotoreporter. Gdy odkrył, że to, co robi sprawia mu przyjemność, w 1999 roku rozpoczął współpracę z kilkoma dużymi portalami internetowymi i lokalnymi gazetami, dla których przygotowywał wyjątkowe fotoreportaże ze wszystkich ważnych wydarzeń muzyczno – kulturalnych w kraju.

Następnie swój fach szlifował w profesjonalnych firmach fotograficznych w których zajmował się fotomodelingiem, poznając tajniki pracy przy zdjęciach reklamowych. Zamiłowanie do podróży przełożyło się na znakomitą jakość zdjęć krajobrazowych.

Jego pierwsze plenerowe sesje ślubne bardzo odbiegały od tego, co aktualnie było uważane za „fotografię ślubną” w Polsce. Z daleka omijał studio fotograficzne i ustawiane przy ścianie lub na tle zdjęcia, które w tamtych czasach były bardzo powszechne.

Od samego początku spacerował z Młodymi Parami w miejsca, w których nikt nigdy wcześniej nie widział fotografa z Młodą Parą. Do teraz szuka nowych miejsc i nowych inspiracji w Polsce i za granicą. Praktycznie nigdy nie wraca w te same miejsca (chyba, że na wyraźnie życzenie Państwa Młodych).

 
 

Profesjonalny fotograf wrocław a Ustawianie (pozowanie) Młodej Pary:

Podobnie rzecz się ma do „ustawiania” Młodej Pary do zdjęć. Nie jest to typowe i nudne pozowanie z układaniem rąk i typowym „patrzymy w aparat i uśmiech”.

 

Styl pracy:

 

Na pierwszym miejscu stawia kwestię oświetlenia. Głównie pracuje na naturalnym świetle słonecznym oraz w miejscach ocienionych, jednakże czasem używa plenerowego oświetlenia studyjnego, którego używa bardzo świadomie.

Na drugim miejscu dopiero jest tło. Często miejskie, ponieważ uwielbia duże znane miasta w Polsce i za granicą. Mniej typowe zielone plenery: parki , łąki czy pola uprawne.

Na trzecim miejscu jest koncept – czyli jak będzie wyglądało ostatecznie zdjęcie. W tym momencie przechodzi do ustawienia Młodej Pary w odpowiednim miejscu.

Na czwartym miejscu ustawia ekspozycję.

Na piątym i ostatnim miejscu wyciąga z Młodej Pary emocje. A to jak to robi jest oczywiście tajemnicą zawodową. Warto się przekonać na sobie. Jego zdjęcia, choć w pewnym sensie są ustawione, wyglądają bardzo narturalnie. Widać na nich wszystkie emocje, takie jaki: radość, miłość, szczęście.

To wszystko w połączaniu czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych fotografów ślubnych w Polsce i dzięki temu cieszy się wyłącznie
pozytywnymi opiniami. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym artykułem: Czy tani fotograf to dobry i Profesjonalny fotograf Wrocław?

“I am Portrait photographer, Fashion photographer, Photojournalist, Landscape photographer, Commercial photographer all within any five minutes of a wedding day, no stylists, no art directors, see it, capture it and get it right.

Yervant”

Profesjonalny Fotograf Wrocław opinie - Michał Słomiński - Fotografia ślubna Wrocław.
 
 

 
 
Wyróżnienia:
 
1. Najlepsze zdjęcia ślubne na Dolnym Śląsku 2013/14r. „Wrocław Nasze Miasto”
 
2. Najlepszy fotograf ślubny roku 2014/15r. „Gazeta Wrocławska”
 
3. Dyplom „Wesele Marzeń – Najlepszy Fotograf Wrocław.
 
4. Wyróżnienie – Międzynarodowy Fotograf Ślubny 2015/16 – World Traveller Award 2015/16.
 
5. Top 10 – Najlepszy fotograf Dolny Śląsk 2016/17 wg. ZankYouPl – Najlepsze zdjęcia ślubne – Top 10 na ZankYouPl
 
 
 
Najlepszy Profesjonalny Fotograf Wrocław opinie Ślubny Michał Słomiński. Fotografia ślubna.
 

Fotograf Wrocław opinie :
Ocena :
5 based on 89 votes
Czego dotyczy :
Fotograf Wrocław.

Michał Słomiński – Artysta Profesjonalny fotograf Wrocław.

Autor: Michał Słomiński