Menu


Fotografia ślubna Wrocław – Michał Słomiński.

Fotografia ślubna WrocławOd momentu ustalenia terminu jestem dla Państwa dostępny cały czas pod telefonem, służę radą i wskazówkami, a także uzgadniam przebieg ceremonii. Zawsze mam indywidualny stosunek do każdej z par, a sesję omawiamy podczas spotkania, na którym biorę pod uwagę Państwa propozycje oraz oczekiwania w stosunku do zdjęć. Przygotowanie sesji ślubnej to dla mnie zaszczyt i ogromna odpowiedzialność. Jestem osobą kontaktową i potrafię stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania podczas zdjęć ślubnych, czego nauczyłem się poprzez wieloletnią pracę z ludźmi.

 

przygotowania ślubne w domuNie wykonuję typowych, nudnych zdjęć ustawianych. Na samym początku zapoznaje się z rodziną i już od tego momentu staram się rozluźnić nerwowe napięcie, które zauważam niemal w każdym domu w tym dniu. To bardzo ważne ponieważ nieznajoma osoba w domu, to dla rodziców często stres. Widząc profesjonalny sprzęt fotograficzny, rodzice często zaczynają sprzątać i pytać mnie, co, gdzie przestawić. Wówczas odradzam i staram się dać do zrozumienia, że kompletnie nic nie trzeba robić. Czasami sam coś aranżuję, co pomaga wydobyć odpowiednią atmosferę podczas przygotowań ślubnych w domu. Poza zdjęciami detali: obrączek ślubnych, butów, sukni czy garnituru, wykonuję dużo portretów rodzinnych. Zarówno podczas ubierania się, jak i ubranych już rodziców
z Państwem Młodym.

 

Błogosławieństwo rodzicówPodczas Błogosławieństwa zawsze koncentruję się na tym, by nie przeszkadzać i być niewidocznym. Zanim jednak Błogosławieństwo się zacznie, staram się pomóc w przygotowaniu tej szczególnej chwili. Często rodzice pytają mnie, jak to zrobić, jak się zachować, co powiedzieć. Wówczas wyjaśniam, jak potrafię najlepiej, opierając się na własnym doświadczeniu. Dbam również o to, by podczas tego szczególnego aktu, oświetlenie grało główną i najważniejszą rolę. To bardzo ważne, by światło wpadające z okna potęgowało emocje na fotografiach.

 

CeremoniaJestem z Państwem już przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin. To doskonały moment na sfotografowanie oczekujących gości w towarzystwie Państwa Młodych i rodziny. W trakcie ceremonii zaślubin nie gram pierwszych skrzypiec – nie oślepiam nikogo lampą błyskową, ani nie rozstawiam sztucznego światła wokół ołtarza. Korzystam z oświetlenia zastanego. Podobnie, jak przez cały dzień, staram się byś niewidocznym i nie biegam po kościele, zakłócając uroczystość. Koncentruję się na Młodej Parze, ale również na gościach i wydarzeniach, które dzieją się równolegle. Staram się wyłapać emocje wszystkich, zarówno gości, jak i najbliższej rodziny. Po uchwyceniu momentu wyjścia z kościoła oraz wykonaniu zdjęcia grupowego (aby uwiecznić gości, którzy nie uczestniczą w przyjęciu weselnym), rozpoczyna się czas na składanie życzeń. Zależy mi wówczas na tym by rodzice Państwa Młodych oraz dziadkowie byli pierwsi w kolejce. Pomaga to w uwiecznieniu radości na ich twarzach. Tu trzeba pamiętać, że rodzice jadą na salę jako pierwsi goście, aby przygotować się na przywitanie Młodych. Na koniec jest jeszcze czas na zdjęcia w mniejszych grupach.

wesele

Na salę weselną przybywam w miarę możliwości przed wszystkimi – tj. staram się wyjechać przed przystrojonym samochodem Państwa Młodych, by uniknąć także postojów na tradycyjne „Bramy weselne”. Gdy przybywam na salę, to fotografuję jej wystrój oraz istotne detale.
Po przyjeździe pierwszych gości i po tradycyjnym powitaniu Państwa Młodych przez rodziców, przystępuję do uwiecznienia Pierwszego Tańca. Po nim następuje czas niczym nieskrępowanej zabawy weselnej. Szukam wówczas dynamicznych, wesołych, a także pięknych chwil. Takie właśnie zdjęcia pokażą, jak dobrze bawią się goście, jak
i relacje Państwa Młodych z najbliższymi. Pozostaję do dyspozycji do końca oczepin. Podczas reportażu wykonuję także spontaniczne zdjęcia grupowe i rodzinne. Będę się starał, w miarę możliwości, sfotografować Państwa Młodych w towarzystwie większości gości. Moim celem jest nie tylko wykonanie wyjątkowych kadrów, uchwycenie pięknych i zabawnych momentów, ale także udokumentowanie obecności i wyglądu gości podczas tego dnia.

 

Sesja ślub za granicą - Wenecja, Paryż, Londyn, Praga.Kiedyś zagraniczne sesje ślubne kojarzyły się z ekskluzywną, kosztowną i niedostępną częścią fotografii ślubnej. Dziś sesja plenerowa za granicą jest dostępna dla każdej Młodej Pary.

Liczne portale lotnicze jak: www.fly4free.pl mają w ofercie wiele promocji na tanie loty po całym świecie. Planując sesję ślubną odpowiednio wcześniej, mamy gwarancję niskiej ceny za bilety.
Piękne Europejskie miasta takie jak Paryż, Wenecja, Barcelona, Marsylia, Rzym, Londyn lub Wielka Brytania są dostępne za rozsądne pieniądze i oferują dużo pięknych miejsc do zdjęć ślubnych.

Wiele miast oferuje tanie wypożyczalnie samochodów. Za kilka euro możemy wypożyczyć autko i odwiedzić kilka pięknych miejsc. Bardzo dużo podróżuje i chętnie doradzę kilka pięknych lokalizacji które będą pasowały do Waszych oczekiwań.
Jeśli planujecie wyjazd na swoją wymarzoną podróż poślubną to może warto na dzień czy dwa zabrać też fotografa, który wykona piękne zdjęcia plenerowe w niesamowitych sceneriach. Takie zdjęcia będą wyjątkową pamiątką.

Przykładowe sesje ślubne za granicą znajdą Państwo na naszej stronie: Sesja ślub za granicą.

Sesja ślubna Wrocław plenerowa w górach, zakopane - morskie oko.Jednakże plener ślubny w górach czy nad morzem to też świetny pomysł na wyjątkową, romantyczną i piękną sesję ślubną.

W ten sposób mają Państwo gwarancję, że oprócz uwiecznienia samej ceremonii, zobaczą Państwo także emocje bliskich z tym związane. Pracuję nawet do szesnastu godzin dziennie, zaczynając od przygotowań ślubnych, poprzez Błogosławieństwo w domu, Ceremonię Ślubną, a na przyjęciu weselnym kończąc. Jestem osobą mobilną
i pracuję nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i na terenie całego kraju i Europy. Wybierając mnie, macie Państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie oraz w dobrej cenie.

Fotograf Wrocław - Michał Słomiński - Fotografia ślubna Wrocław.

Fotografia ślubna Wrocław na najwyższym poziomie.
Zapraszamy.