Menu


Foto Książka Ślubna – Jaką wybrać ?

Foto Książka Ślubna – Jaką wybrać ?
 

Foto Książka Ślubna – czyli pięknie oprawiona historia ślubna.
 
To nowa elegancja księga, która w unikalny sposób ukazuje piękno zdjęć.

 

 

 
Zachęcamy do tego właśnie, bardzo eleganckiego i stylowego rodzaju albumów.Są to albumy nowoczesne, trwałe, dające wiele więcej możliwości zamieszczania zdjęć niż w standardowych albumach. To również znakomity pomysł na prezent ślubny.
 
W standardzie Foto Książka Ślubna to bardzo trwała i sztywna oprawa z potrójną warstwą specjalnie dobranych tektur  gwarantuje, że nawet po wielu latach album będzie cieszył oko.  Fotoksiążki w standardzie mają rozmiar 30×30 cm. Istnieje możliwość zamówienia fotoksiążki również w formacie 20×20 cm ale i większych. Każda nasza Fotoksiążka posiada karty wydrukowane na jedwabnym papierze fotograficznym firmy KODAK. Zdjęcia wykonywane są na nowoczesnej maszynie Noritsu. Nasze albumy ślubne i fotoksiążki to produkt najwyższej jakości.
 
Zapraszam do obejrzenia albumów na spotkaniu. Każda Foto Książka Ślubna jest wykonywana indywidualnie. Na spotkaniu będziecie Państwo mieli możliwość skonfigurowania albumu ze wzornika.

 

 

Zobacz inne nasze Fotoksiążki ślubne !!! Foto Książka Ślubna.

 

Gwiazdki od moich klientów :)
Ilość głosów :
5 based on 5 votes
Czego dotyczą :
Album ślubny Wrocław.Zobacz także:

Jak przygotować się do ślubu i wesela ? Kalendarz Młodej Pary.
Jaki Garnitur na ślub, smoking czy frak ?

2 komentarze

  1. Książka jest na prawdę wyjątkowa. Również taką mamy i wygląda profesjonalnie jet bardzo baardzo elegancka. I ładnie pachnie naturalną skóra. Zdjęcia mamy najładniejsze na świece.